Penzion a restaurace ER1 Zlín

Naše restaurace ER1 Zlín

restauraci ER1 Zlín můžete zahájit den výbornou kávou s denním tiskem nebo vydatnou snídaní. V poledních hodinách vyzkoušet naše obědovém menu nebo vyřešit své obchodní schůzky a večer si pochutnat na skvělé večeři. A pokud hledáte ubytování ve Zlíně, rádi vám nabídneme naše útulné pokoje v penzionu ER1. V letních měsících Vás rádi přivítáme na stylové zahrádce, kde ochutnáte naše speciality z venkovního kamenného grilu, jehož součástí je pec i udírna. Restaurace a Penzion Zlín ER1 vám nabídne poctivou gastronomii a klidné a stylové ubytování.

Letní zahrádka

Ideálním řešením pro letní obědy s rodinou a dětmi je naše zahrádka. Zahrádka penzionu a restaurace Zlín ER1 je situována stejně jako zahradní restaurace do zeleně a i když nás najdete u cesty, budete mít na snídani, oběd, nebo večeři naprostý klid. Pro vaše nejmenší máme připravený dětský koutek. Společně se skvělým jídlem nabízíme návštěvníkům restaurace, nebo hostům, kteří navštívili náš Penzion ER1 Zlín, také domácí limonády a míchané nápoje.

Venkovní gril

Pro hosty Restaurace ER1 a pro penzion Zlín máme na letní sezónu připraven náš venkovní kamenný gril. A spolu s grilem je v provozu také udírna. Pochutnáte si na našich krajových specialitách a připravíme Vám i jídla mezinárodní kuchyně.  

Zážitek

Mimořádný zážitek z jídla v naší restauraci a penzionu ER1 Zlín podtrhuje fakt, že vaříme z čerstvých a kvalitních surovin. Musíme zde zmínit naše letní víkendové grilování, při kterém kuchaři grilují přímo před hosty. Ti tak mohou sledovat šikovné ruce našich profesionálů.

Výborná snídaně

V případě, že využijete náš penzion a restauraci ER1 Zlín k ubytování ve Zlíně, čeká Vás v letních měsících příjemná snídaně na venkovní zahrádce. A pokud jen pojedete kolem autem, nebo na kole a budete mít chuť na dobrou snídani a kávu, rádi Vás přivítáme.

Sladká tečka

V naší restauraci a penzionu ER1 Vám připravíme chutný šálek kávy prémiové italské značky Illy. Pokud jste milovníky dezertů, nabídneme vám naše vyhlášené domácí tiramisu a za hřích stojí i parádní panna cotta.